Poprad Muszyna - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

Zaległy mecz.

  • autor: MKSPopradMuszyna, 2015-04-20 16:50

W środę 22.04.2015 o godz. 17:00 MKS Poprad Muszyna rozegra zaległy mecz na wyjeździe z MKS Trzebinia/Siersza.


Kolejna porażka.

  • autor: MKSPopradMuszyna, 2015-04-19 12:44

MKS Poprad Muszyna przegrał z rezerwami Korony Kielce 0-1.


Teraz Korona

  • autor: MKSPopradMuszyna, 2015-04-17 14:48

Już jutro o godz. 16:00 MKS Poprad Muszyna podejmie u Siebie Koronę II Kielce.


Najbliższe spotkanie

MKS Poprad Muszyna Granat Skarżysko-Kamienna
MKS Poprad Muszyna   Granat Skarżysko-Kamienna
2015-04-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

27

04-2015

pon.

28

04-2015

wtorek

29

04-2015

środa

MKS Poprad Muszyna - Granat Skarżysko - Kamienna - 15:00

30

04-2015

czwartek

01

05-2015

piątek

02

05-2015

sobota

Unia Tarnów - MKS Poprad Muszyna - 13:30

03

05-2015

niedziela

Ostatnie spotkanie

MKS Trzebinia/SierszaMKS Poprad Muszyna
MKS Trzebinia/Siersza 2:0 MKS Poprad Muszyna
2015-04-22, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Hutnik Nowa Huta Kraków 4:1 Wolania Wola Rzędzińska
KS Czarni Połaniec 4:1 Partyzant Radoszyce
MKS Poprad Muszyna 0:1 Korona Kielce II
Wisła Kraków II 2:0 Unia Tarnów
Soła Oświęcim 0:1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Beskid Andrychów 2:1 Garbarnia Kraków
Wierna Małogoszcz 0:1 MKS Trzebinia/Siersza
Łysica Bodzentyn 1:1 Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin 1:0 Granat Skarżysko - Kamienna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz
Garbarnia Kraków - Soła Oświęcim
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków II
Unia Tarnów - Poroniec Poronin
Korona Kielce II - KS Czarni Połaniec
Partyzant Radoszyce - Hutnik Nowa Huta Kraków
Granat Skarżysko - Kamienna - Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz - MKS Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska - MKS Trzebinia/Siersza

Losowa galeria

Skład na rundę wiosenną 2013/2014.
Ładowanie...

Transfery

Po rundzie jesiennej 2014/2015 

Ubyli:

Daniel Bomba (Soła Oświęcim)
Julian Grzegorczyk (Sandecja Nowy Sącz)
Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz)
Przemysław Mierzwa (nie wznowił treningów)
Paweł Szczepanik (Barciczanka Barcice)
Miroslav Lauko (Partizan Bardejov - Słowacja)



Przybyli:

Maciej Duda (Poprad Rytro)
Bartłomiej Matiaszek (Ogniwo Piwniczna Zdrój)
Michał Dudek (Cracovia II)
Robert Oleksy (Ogniwo Piwniczna Zdrój)
Paweł Hadała (z drużyny rezerw)
Mateusz Fabisiak (z drużyny rezerw)